KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12612291
nr 1261 2291
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Kamin, 91/100, Signerad. Motivet: 35x24 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:50:19
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén